Odśnieżanie Radom – szybko, skutecznie, kompleksowo

Odśnieżymy dla naszych klientów każdą powierzchnię oraz teren w Radomiu lub okolicach. Dysponujemy zgranym zespołem dyspozycyjnych i rzetelnych pracowników oraz specjalistycznym sprzętem do skutecznego wykonania powierzonych zadań.

Odśnieżanie dachów

Zajmujemy się odśnieżaniem różnego rodzaju dachów z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, który pozwala dotrzeć do nawet najbardziej niedostępnych miejsc. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i właścicieli hal, magazynów, sklepów wielkopowierzchniowych, centrów handlowych oraz osiedli mieszkaniowych. Nasza wykwalifikowana i doświadczona w pracach na wysokościach ekipa realizuje powierzone zadania sprawnie i skutecznie w każdych warunkach.

Oferujemy wysokiej jakości usługi z zakresu:

  • odśnieżania dachów każdego typu - płaskich i spadzistych
  • odśnieżania dachów wielkopowierzchniowych (hale, magazyny, hipermarkety)
  • usuwania niebezpiecznie dużej pokrywy śniegowej z dachów
  • skuwania lodu, usuwanie sopli i wywozu usuniętego śniegu

Warto pamiętać o ewentualnych skutkach zalegania na dachu warstwy śniegu, tym bardziej, że zgodnie z przepisami za utrzymanie nieruchomości w odpowiednim stanie odpowiada jej zarządca, (administracja osiedla, właściciel itd.). W przypadku dachów płaskich może dojść do uszkodzenia pokrywy dachu lub nawet konstrukcji budynku. Natomiast nagromadzenie śniegu na dachach skośnych stanowi poważne zagrożenie dla przechodniów. Podobnie jak nieusunięte sople i nawisy śnieżne.

odśnieżanie dachów odśniezanie hali odśnieżanie dachu płaskiego


Odśnieżanie dróg i chodników

Na życzenie naszych klientów szybko i skutecznie usuwamy śnieg z ulic, chodników czy podjazdów. Posiadamy samochód terenowy z pługiem, dzięki któremu odśnieżymy każdą powierzchnię. Posypujemy również odśnieżone powierzchni piaskiem lub solą, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo przechodniom. Zajmujemy się także wywozem usuniętego śniegu i lodu.

Zgodnie z prawem obowiązek odśnieżania chodnika przylegającego bezpośrednio do nieruchomości spoczywa na jej właścicielu. Brak odśnieżenia może oznaczać mandat lub pociągnięcie do odpowiedzialności na drodze postępowania cywilnego i wypłacenia odszkodowania, jeśli ktoś przewróci się i zrobi sobie krzywdę. Klienci korzystający z naszych usług mogą być spokojni o terminowość i jakość wykonanych prac, dzięki czemu nikt nie będzie narażony na upadek i bezpiecznie dotrze do domu lub pracy.

odśnieżanie parkingu odśnieżanie podjazdu odśniezanie chodnika


Odśnieżanie posesji

Oferujemy kompleksowe usługi odśnieżania, które spełnią oczekiwania zarówno klientów indywidualnych jak i firmowych. Zimą właściciele domów oraz firm są zobligowani do odśnieżenia chodników wokół posesji. Koniecznością jest najczęściej także usunięcie niebezpiecznych sopli i śniegu z dachu w celu zapewnienie bezpieczeństwa domownikom, przechodniom i pracownikom oraz zabezpieczenia budynku przed uszkodzeniami.

Mając na uwadze potrzeby Klientów, oferujemy pełen zakres usług związanych z odśnieżaniem:

  • odśnieżanie budynków prywatnych i firmowych wraz z odśnieżaniem dachu (usuwaniem narzutów, czap śnieżnych, sopli)
  • odśnieżanie chodników i dróg dojazdowych
  • odśnieżanie parkingów, podjazdów
  • odśnieżanie terenów wokół posesji
  • posypywanie chodników piaskiem i solą
  • wywożenie usuniętego śniegu.

Decydując się na nasze usługi, macie Państwo gwarancję wykonania zleconych prac w najkrótszym możliwym czasie, skutecznie i profesjonalnie. Posiadamy niezbędne doświadczenie, sprawdzoną ekipę oraz sprzęt do wykonania wszystkich wymienionych prac.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

odśnieżanie chodnika odśnieżanie posesji odśnieżanie Radom


Kontakt - Odśnieżanie Radom

telefon: 530 204 230

email: kontakt@odsniezanie-radom.pl